Прайс на картонные коробки

Повнокольорове пакування

Підприємство "ПакХауз" - найкраща упаковка з картону та гофрокартону

Повнокольорова упаковка - відрізняється тим, що друк на ній наноситься офсетним (поліграфічним) способом. Це дає можливість зробити коробки яскравими і барвистими, що дозволяє виділити, запакований у них товар, і залучити до нього увагу покупців. Переважна більшість повнокольорового пакування - це вироби складної конфігурації, для виробництва яких необхідно використовувати штанцформи. У зв'язку з тим, що налаштування поліграфічної машини процес досить витратний, виробництво повнокольорової упаковки у маленьких кількостях нерентабельно. Більш - менш прийнятні ціни можливо отримати при замовленні від 1 -2 тис. виробів,  залежно від їх розміру. Але, безумовно, можливе виготовлення і меньших партій виробів.

Повнокольорове пакування

Повнокольоровий друк наноситься на плаский картон щільністю 250 - 350 гр. / кв.м. або на картон  хром-ерзац. Зверху покривається або просто захисним лаком, або УФ лаком (лак, який висушується за допомогою ультрафіолету і надає виробу блискучий, більш ошатний вигляд), або ламінується глянцевою чи матовою плівкою.

купити повнокольорову упаковку

замовити повнокольорову упаковку

Каширована упаковка - це різновид повнокольорового пакування. Тільки тут поліграфічний лист наклеюється на двох, трьох, або п'ятишаровий гофрокартон. Цей процес називається «кашировка» (звідси й назва). Такі коробки набагато міцніші і дозволяють пакувати більш крихкі товари.

Повнокольорове пакування у Києві

Повнокольорове пакування на замовлення

При розробці повнокольорового пакування часто застосовують конструкції з віконцями як відкритими, так і заклеєними прозорою плівкою, що дає можливість розглянути запакований товар не виймаючи  його з коробки.

повнокольорове пакування

пакування з картону

Для коробок, призначених для ручного перенесення, застосовується або конструкція «чемодан» (дивись «Упаковка складної конфігурації»), або коробка з пластиковою ручкою.

пакування з гофрокартону

До кашированного пакування можна віднести також виготовлення найрізноманітніших шоубоксов і рекламних стендів.

упаковка з картону та гофрокартону

купити упаковку з картону і гофрокартону

Наша компанія може виготовити всі, вищевказані, коробки, а також розробити і виготовити нові варіанти пакування, що відповідають, практично, будь-яким запитам замовника. 

Якість перевірена часом.
Телефонуйте!


G Analytics
сайт создан компанией веб студия