Прайс на картонные коробки

Картонні коробки під замовлення

картонні коробки під замовленняКоробки з картону всіх можливих форм і розмірів абсолютно справедливо називають найпопулярнішим пакувальним матеріалом в світі. Картонні коробки під замовлення виготовляються в величезних кількостях. Практично всі товари сьогодні пакуються саме в картонну тару. Картон хороший тим, що коштує дешево і має при цьому досить хорошою міцністю. Сучасне виробництво виробів з картону дозволяє оформити коробку в будь-якому стилі. На картон можна нанести простий контурний малюнок або ж повноколірний складний візерунок. На коробки наносять різноманітні написи і логотипи, які дозволяють виробнику представити свою продукцію в максимально презентабельному вигляді. Купити картонні коробки під замовлення, як правило, хочуть ті компанії, яким потрібна картонна тара оригінального дизайну. Для майбутньої коробки можна вибрати розмір, форму, колір, візерунок. Її можна покрити ламинирующей плівкою, прикрасити простим тисненням, а також тисненням фольгою.

Підприємства, які купують картонні коробки під замовлення, бажають отримати, перш за все, симпатичну упаковку у великій кількості за доступною ціною. Купувати картонні коробки під замовлення оптом краще у авторитетного виробника такої тари. Компанія з великим досвідом і позитивною репутацією - це напевно хороший варіант для довгострокового взаємовигідного співробітництва. Відмінною репутацією і професіоналізмом похвалитися може підприємство «ПакХауз». Якість продукції цієї компанії славиться в Україні. Коробки від «ПакХауз» використовують у своїй діяльності багато відомих виробничі підприємства, заклади громадського харчування, торгові мережі.


Високоякісні картонні коробки під замовлення виготовить компанія «ПакХауз».

Наші коробки одночасно безпечні, міцні і красиві. Звертайтеся в «ПакХауз», якщо є бажання купити дійсно хороші картонні коробки під замовлення.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия