Прайс на картонные коробки

Картонні коробки для тортів

картонні коробки для тортівСьогодні картон вважається надзвичайно популярним матеріалом. Особливо часто він використовується для створення різних видів упаковки. Упаковка з картону використовується для зберігання і транспортування самих різних продуктів. Багато продуктів харчування на сьогоднішній день виробники воліють упаковувати саме в картонну тару, адже цей матеріал є екологічно безпечним, недорогим і доступним. Дуже популярні серед кондитерських підприємств картонні коробки для тортів. Нерідко можна зустріти на прилавках магазинів торти в упаковці з пластику, проте класичні картонні коробки для тортів виглядають більш солідно і привабливо. Тому багато людей для подарунка вибирають цей святковий десерт саме в картонній упаковці.


Картонні коробки для тортів недорого коштують і легко утилізуються або віддаються в спеціальні місця для вторинної переробки. Картонні коробки для тортів можна стильно і красиво оформити різними малюнками і написами.


Замовити якісні і привабливі картонні коробки для тортів Ви можете в підприємстві «ПакХауз».

Наша компанія вже більше 10 років займається виробництвом високоякісної продукції з гофрокартону та картону, у тому числі і картонних коробок для тортів, які Ви можете у нас купити в будь-якій кількості за цілком демократичною вартістю.


Будь святковий торт буде виглядати дуже солідно і по-справжньому урочисто, якщо він буде упакований в красиву упаковку з картону. Такому подарунку буде радий і винуватець торжества, який любить солодощі.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия