Прайс на картонные коробки

Коробки із гофрокартону

коробки із гофрокартонуГофрокартон є особливим матеріалом, оскільки він не втрачає свою актуальність вже безліч десятиліть. Коробки з гофрокартону - це настільки звична упаковка, що ми навіть не надаємо їй особливого значення, хоча використовується вона практично повсюдно. Варто більш детально розглянути, чому саме коробки з гофрокартону лідирують в пакувальній сфері. Для цього варто відзначити плюси і мінуси цієї тари.


Коробки з гофрокартону - це дешево. Вони стоять копійки, тому можна відразу замовляти досить велику партію. Це дозволяє підприємцям з порівняно невеликим бюджетом все одно домагатися успіху у своєму бізнесі.


Гофротара - це екологічно. З кожним роком все більш гостро ставиться питання про забруднення навколишнього середовища і ті заходи, які можуть вжити люди, щоб хоч трохи зупинити цей процес. Коробки з гофрокартону є продуктом переробки паперової продукції, а також в кінцевому підсумку можуть самі стати відповідним сировиною для переробки. Навіть, якщо не здавати картон на переробку, то він просто розкладеться в досить короткий термін без будь-якого негативного впливу на навколишнє середовище.


Коробки з гофрокартону Ви завжди можете придбати у нас за найкращою вартості.


Особливість гофрокартону полягає в тому, що він має хвилясту структуру. Вона дозволяє відмінно захищати вміст такої упаковки, маючи амортизаційні властивості, та й просто оберігаючи товар від попадання пилу і бруду.


Мабуть, мінусом можна назвати те, що картон промокає і легко запалюється.


Коробки з гофрокартону - оптимальний вибір для Вашого бізнесу.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия