Прайс на картонные коробки

Виробництво гофроящиків

Виробництво гофроящиків - це багатоетапний процес створення тари (ящиків) з гофрованого картону. Гофрокартон являє собою склеєні плоскі і хвилеподібні аркуші картону. Вони можуть бути як одношаровими, так і тришаровими і пятишаровими. Товщина залежить від призначення тари.

 

Виробництвом гофроящиків сьогодні займаються багато компаній, оскільки така упаковка є найбільш екологічною, доступної та, відповідно, популярною у всьому світі.

 

Ящики з гофрокартону ідеально підходять для зберігання і транспортування продуктів харчування, побутової техніки та електроніки, скляної продукції і багато чого іншого. Висока міцність надійно захищає товар від механічних пошкоджень.Виробництво гофроящиків

 

Якісне виробництво гофроящиків пропонує наша компанія.

При виробництві гофроящиків на один з аркушів картону наноситься маркування, покликане вказати особливості продукції. Маркування має стандартні міжнародні позначення. Так, наприклад, «парасольку» вказує на водобоязнь, «чарка» - на крихкість продукції.

 

Після нанесення маркування листи гофрокартону відправляються на спеціальне обладнання, на якому на них наносяться борозенки і проробляються наскрізні отвори. Завершальним етапом виробництва гофроящиків стає фальцювання - склеювання листів гофрокартону згідно макету майбутнього ящика.

 

Гофрошухляди можуть бути виконані як в стандартних кольорах (сірий, білий), так і в будь-якому іншому кольоровому виконанні. Все залежить від побажань замовника. Крім того, на них може бути також нанесена емблема, логотип компанії замовника.

 

Ми здійснюємо виробництво гофроящиків різних форм, розмірів і кольорів. Їх можна завжди замовити в нашій компанії.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия