Прайс на картонные коробки

Вироби із гофрокартону

Гофрокартон - це матеріал, який використовується для виготовлення найбільш популярного виду упаковки. Невисока вартість такої тари поряд з її високими експлуатаційними властивостями зумовили широку сферу застосування упаковки з гофрованого картону по всьому світу.

На сьогоднішній день виробники пропонують широкий вибір виробів з картону, який включає не тільки упаковку, а й різні вироби, які можуть входити в комплектацію тари. Такі вироби з гофрокартону особливо актуальні, коли мова йде про зберігання або транспортування крихких предметів. Однак, такі вироби, наприклад, решітка, дозволяють також зручно розділяти простір всередині коробки для однотипних предметів: пляшок, банок і так далі.

До найбільш поширених виробам з гофрокартону, які представляють собою комплектуючі відносяться: решітки, вставки, куточки, обичайки, прокладки, амортизатори. Так, куточки застосовуються для збереження кутів книг, картин, дзеркал, стекол. Розділити коробку на кілька шарів або зміцнити її дно можна за допомогою прокладки.


Якісні вироби з гофрокартону Ви завжди можете вигідно придбати в компанії «ПакХауз».

Сьогодні все частіше підприємці вдаються до послуги виготовлення нестандартних виробів з гофрокартону. Це дозволяє підібрати найбільш відповідну упаковку під певну продукцію, що безсумнівно позитивно позначається на презентабельності товару.

Ми виробляємо упаковку з картону будь-якої складності. Всі замовлення виконуються оперативно, тому тару або комплектуючі з гофрокартону Ви отримаєте в точно обумовлені терміни.

Цікавлять вироби з гофрокартону за доступною ціною? Тоді звертайтеся в нашу компанію!


G Analytics
сайт создан компанией веб студия