Прайс на картонные коробки

Ящики з гофрокартону

Ящики з гофрокартону - це широко затребуваний на сьогоднішній день вид упаковки. З необхідністю зберігання і транспортування товарів і власної продукції кожен день стикаються різні промислові підприємства, торгові фірми, служби доставки. І лідером серед всіх інших упаковок були і залишаються ящики з гофрокартону.

Як правило, підприємства, яким потрібна така упаковка, завжди мають в запасі ящики. Якщо ж вони закінчуються, то оптимальним рішенням стає замовити їх у виробника. Якщо співпрацювати безпосередньо з компанією-виробником, а не купувати ящики в магазині, то можна домогтися максимально вигідних умов. І це стосується не тільки вартості продукції, а й термінів виготовлення і постачання, умов оплати і так далі.

Сьогодні виробники, завдяки сучасному обладнанню, можуть запропонувати виготовлення ящиків з гофрокартону будь-якої складності. Таким чином можна підібрати упаковку, яка буде оптимально підходити під габарити і форму Вашої продукції. Це позитивно позначиться не тільки на ергономічності, але і на презентабельності товару.


Надійні ящики з гофрокартону можна придбати за доступними цінами в компанії «ПакХауз».

Наша компанія пропонує кожному клієнту замовити упаковку як дрібної партією, так і великим оптом. Ми виконуємо замовлення оперативно, тому Ви можете бути впевнені, що замовлення буде готовий до обумовленого терміну. Однаково успішно ми виконуємо виготовлення як стандартних ящиків з гофрокартону, так і складних нестандартних.

Якщо Вам потрібні ящики з гофрокартону недорого і швидко, то звертайтеся до нас.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия