Прайс на картонные коробки

Упаковка картонна коробка

упаковка картонна коробкаБагаторічний досвід виробників різної продукції (техніки, посуду, сувенірів і ін.), працівників доставки і транспортних служб рік за роком показує, що найкраща для товарів упаковка - картонна коробка. Такі висновки обумовлені безліччю переваг картонної коробки, серед яких надійність, зручність використання, невисока вартість, невелика вага упаковки. Картонна коробка, як упаковка, універсальна в застосуванні. Вона однаково добре підходить як для транспортування тендітних речей, так і для доставки продуктів харчування.

Виробництвом упаковки (картонної коробки, гофротари) займаються різні спеціалізовані підприємства, в тому числі і наша компанія.


Якщо Вам потрібна надійна упаковка, картонна коробка, за доступними цінами, то звертайтеся до нас.

Досить часто купують такий вид упаковки і приватні особи на випадки переїздів. У картонні коробки дуже зручно упаковувати речі: можна бути впевненим у їх збереження, речі займають менше місця. Можна відсортувати все і підписати для зручності кожну коробку.

Ми пропонуємо якісну упаковку, картонну коробку, в будь-якій кількості і різних розмірів. Ви можете замовити і форму продукції, орієнтуючись на габарити товару, який буде міститися в коробку.

Як правило, упаковка з картону - це вироби білого, бурового або коричневого кольорів. Однак, за бажанням замовника ми можемо виготовити продукцію з повнокольоровим друком, а також пропонуємо послуги тиснення, флексодруку, шовкотрафаретного друку, ламінування на упаковці і багато чого іншого, що буде незамінне у Вашому бізнесі.

Краща упаковка, картонна коробка, виготовляється на підприємстві «ПакХауз».


G Analytics
сайт создан компанией веб студия