Прайс на картонные коробки

Виробництво картонних коробок на замовлення

Картонні коробки - майже універсальна тара. У таких коробках випускаються сьогодні чимало українських і закордонних товари, починаючи від цукерки на і закінчуючи елітної парфумерією. Винайдено картон був досить давно. З тих пір вчені придумали безліч інших матеріалів. Чому ж картон досі не втратив популярність? Можливо тому, що він не шкідливий для навколишнього середовища, не токсичний, досить простий у використанні.


Виробництво картонних коробок на замовлення перейшло на новий рівень з появою апаратури для офсетного, шовкотрафаретного та інших видів друку. Сьогодні цілком можливо виготовити коробку будь-якого дизайну. Обмежують різноманітність оформлення картонних виробів тільки масштаби людської фантазії. Виробництво картонних коробок на замовлення передбачає виготовлення стандартних коробок і коробок з ексклюзивним оформленням. Підприємства, що займаються виготовленням картонної тари, за бажанням замовника можуть створити партію коробок квадратної, прямокутної, трикутної, шестикутної форми. Це можуть бути коробки у вигляді паралелепіпеда, піраміди, конуса, а також коробки інший більш складної конструкції.


Виробництво картонних коробок на заказПроізводство картонних коробок на замовлення - послуга, яку із задоволенням користуються багато українських підприємств. Замовити для своєї продукції якісну і привабливу упаковку бажають сьогодні виробники самих різних товарів. В Україні виробництвом картонних коробок на замовлення займаються кілька підприємств. Одне з них - «ПакХауз» - вже більше 10 років виробляє коробки і вважається надійним партнером.Виробництво картонних коробок на замовлення


Виробництво картонних коробок на замовлення - основний вид діяльності фірми «ПакХауз».

Нашими коробками користуються багато виробничих і торгових підприємств в Україні, а також установи сфери послуг та інших видів діяльності. Якщо потрібно виробництво картонних коробок на замовлення, телефонуйте нам.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия