Прайс на картонные коробки

Упаковка з гофрокартону

Упаковка з гофрокартонуСфера Вашої діяльності пов'язана з необхідністю зберігання або транспортування певного виду товару? Тоді Ви знаєте про те, як важлива для цього надійна тара. І безперечним лідером у цьому є упаковка з гофрокартону. Потужне сучасне обладнання, яким оснащені багато підприємств, дозволяють створювати упаковку будь-яких розмірів і форм, використовуючи різні види картону. Залежно від вимог до міцності можна вибрати упаковку з гофрокартону з більшою або меншою кількістю шарів.


Транспортування будь-якої продукції в такій тарі буде безпечною і надійною, так само як і її зберігання. Незаперечною перевагою тари з розглянутого матеріалу є її екологічність. Картон легко піддається утилізації, а також повторній переробці для подальшого виготовлення різної продукції.


Вартість у Києві упаковки з гофрокартону коливається в широкому діапазоні на ринку України. Ціна формується залежно від розмірів, виду гофрокартону, необхідної кількості, додаткових послуг (друк на коробках, ламінування, тиснення фольгою і багато іншого), розцінок поліграфічного підприємства.


Вам потрібна якісна упаковка з гофрокартону? Замовити тару будь-якої конфігурації і розмірів можна в компанії «ПакХауз».

Ми пропонуємо не тільки професійне виготовлення різної упаковки з картону, але і повний спектр послуг, які допоможуть виділити Вашу упаковку серед тисячі інших і сприятливо вплинути на імідж Вашої компанії. Співпрацюючи з нами, Ви можете розраховувати на якість продукції, допомога кваліфікованих фахівців, а також на лояльні ціни.


Упаковка з гофрокартону - відмінний вибір для надійного зберігання і перевезення різних товарів.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия