Прайс на картонные коробки

Про компанію

Підприємство ПакХауз вже більше 20 років успішно працює на українському ринку виробництва упаковки з картону та гофрокартону.

Ми виготовляємо картонну тару будь-яких розмірів і конфігурацій: від простих коробок до шоу-боксів. Наше виробництво дозволяє робити як дрібні партії товару (1-100 шт), так і великі.

За Вашим бажанням, упаковка може виконуватися з картону різних кольорів, як стандартних (бурий, хмарний, білий), так і кольорових.

Для підвищення впізнаваності Вашої марки ми можемо нанести одно-, дво- або трикольоровий флексодрук, що включає в себе логотип, рекламу та іншу інформацію.

Транспортна упаковка

Транспортна упаковка

Упаковка складної конфігурації

Упаковка складної конфігурації

Упаковка для піци

Упаковка для піци

Повнокольорове пакування

Повнокольорове пакування

Комплектуючі з картону

Комплектуючі з картону

Послуги

Наші послуги

Ми виробляємо упаковку для багатьох компаній з різних галузей промисловості таких, як ТОВ "Українська чайна компанія", ДП "Автоінтернешнл", ТОВ «Акваарт Україна», ТОВ «Гореніе»,ДП "Стімекс-профіль", ДП "Цептер Україна", ЗАТ "ДКС Україна", ТОВ "Конте Україна", ЗАТ "ДЗЗУІЕ ім. Патона", ПІІ "Велла Україна", ТОВ "Франке Україна", ТОВ "ТПК" Новий світ ", ТОВ" ТНТ Експрес Україна ", ВАТ" Золотоніська ПКФ "Злата", ТОВ "Пузата хата", ВАТ "Склоприлад", ЗАТ "Київський експериментальний завод побутової хімії", ТОВ «Табари Ноні», багатьох піцерій Києва ("Ла Белла", "Старе місто", "Папарацці", "Гауччі "(Картопляна хата), а так же близько двох сотень інших піцерій, ресторанів і кафе по всій Україні.

Якість перевірена часом.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия