Прайс на картонные коробки

Картонні коробки виготовлення


Картонні коробки вже довгий час користуються популярністю, незважаючи на розвиток полімерів. Цей вид упаковки зобов'язаний своєму успіху практичністю, легким вагою, невеликою собівартістю, простоті утилізації, високою екологічністю. В такій упаковці транспортується побутова техніка і електроніка, продукти харчування, посуд, сувенірні вироби та багато іншого.картонні коробки виготовлення

 

Для виготовлення картонних коробок використовується спеціальне обладнання. На машинах виробляються заготовки з різною кількістю шарів. Для формування коробок різної конфігурації проводиться цілий комплекс операцій, які прийнято називати одним словом - штанцювання. На наступному етапі виготовлення картонних коробок припускає відділення картонних обрізків від заготовки. Після чого на картон наносяться борозенки (процес биговки), які значно полегшують подальший складання (фальцювання) листів. Завершується виготовлення картонних коробок кріпленим самої коробки згідно затвердженому макету.

 

Наша фірма виробляє картонні коробки, виготовлення яких виконується за сучасними технологіями і згідно побажань замовника.

Зазвичай, виготовлення картонних коробок проводиться в стандартних кольорах - бурий, білий, але ми пропонуємо нашим клієнтам і кольорову упаковку. Крім того, за бажанням ми наносимо флексодрук, який містить логотип, що є чудовим рекламним рішенням для Вашої фірми.

 

Картонні коробки виготовлення - це процес створення надійної упаковки, яка покликана забезпечити безпеку Вашого товару. А фірмова упаковка тільки підвищить впізнаваність Вашої компанії.

G Analytics
сайт создан компанией веб студия