Прайс на картонные коробки

Тара з гофрокартону

Щоб продукція зберегла всі свої властивості і мала товарний вигляд, їй необхідна упаковка. Це особливо важлива умова при транспортуванні. Надійна упаковка захистить товар від механічних пошкоджень, попадання сонячних променів, пилу, перепадів температури. В результаті - Ваша продукція доїде до пункту призначення цілою і неушкодженою. Яскравим прикладом надійної упаковки служить тара з гофрокартону. Застосовується вона повсюдно: на складах, у виробничих відділах, транспортних службах, пунктах швидкого харчування і так далі. Що ж робить тару з гофрокартону такої затребуваною і популярною? Все дуже просто - вона відмінно справляється з покладеними на неї функціями, будучи при цьому недорогий і екологічно безпечною. Після використання таку тару можна здати на переробку або без шкоди для навколишнього середовища утилізувати. Можливість неодноразового застосування матеріалу для виготовлення тари з гофрокартону та її невисока собівартість зумовили доступність упаковки.

Придбати розглянуту тару простіше і вигідніше за все безпосередньо у виробника. Це дозволить купити продукцію за найкращою ціною, а також дає можливість замовити тару за індивідуальними розмірами.


Якісна тара з гофрокартону представлена в компанії «ПакХауз», де її можна купити за помірною ціною.


У нас Ви зможете придбати як стандартну упаковку, так і замовити тару з гофрокартону складної конфігурації, а також упаковку для піци. Щоб виділити свою торгову марку серед інших, Ви можете скористатися нашими послугами друку на упаковці, а також розробці дизайну.


Вам потрібна тара з гофрокартону? Телефонуйте і ми із задоволенням Вам допоможемо.


G Analytics
сайт создан компанией веб студия