Прайс на картонные коробки

Картонні ящики

картонні ящикиКартонні ящики використовуються вже досить давно в якості практичною, надійною і недорогої тари для всілякої продукції. Гофроящики можна використовувати для зберігання і транспортування різних виробів практично будь-яких розмірів, адже сучасні виробники картонній тари виготовляють картонні ящики з різною кількістю гофрованих і плоских шарів, від якого залежить міцність і надійність тари.


Сьогодні практично жодне виробниче підприємство не обходиться без картонних ящиків, адже будь-який товар необхідно кудись упаковувати для збереження його цілості, збереження і товарного вигляду. А доступніше і практичніше упаковки, ніж картонні ящики сьогодні складно знайти. До того ж картон є екологічно чистим матеріалом, який не шкодить навколишньому середовищу.


Незважаючи на легку вагу, картонні ящики здатні забезпечити надійний захист для будь-якої продукції від пошкоджень і різних зовнішніх впливів.


Придбати картонні ящики відмінної якості за ціною, яка стане для Вас приємною несподіванкою, Ви можете в підприємстві «ПакХауз».


На сьогоднішній день компанія «ПакХауз» має бездоганну репутацію в Києві і в інших містах України завдяки неперевершеній якості гофрованої тари, а також лояльними цінами. Нашою продукцією сьогодні користуються багато виробничих підприємств та організацій. Завдяки досвіду та високої кваліфікації наших співробітників, а також сучасному і високотехнологічному устаткуванню ми можемо виготовляти коробки складної конфігурації, а також всілякі вироби з картону різних форм і розмірів.
G Analytics
сайт создан компанией веб студия